Płatności kartą

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Ważne informacje

Wcześniejsza telefoniczna rezerwacja terminu. Na strzelnicę przychodzimy bezwzględnie trzeźwi. Pamiętaj o zabraniu dokumentu tożsamości.

Możliwa płatność kartą

Social Media

Partnerzy

 

 

 

 

 

 

                    Skoro tu trafiłeś...:)

to pewnie lubisz strzelać i szukasz miejsca, gdzie spokojnie oddasz się swojej pasji.  A może po prostu chcesz się przekonać ,jak to jest naprawdę z tą bronią palną?  Obojętnie co Tobą kieruje, postaramy się, abyś miał przy tym świetną zabawę.

Szkolenia

Warsztaty strzeleckie CivilArms  pozwolą na płynne wprowadzenie w zagadnienie strzelectwa. Na warsztatach zapoznają się Państwo z zasadami bezpiecznego używania broni, jej budowy i eksploatacji. Poruszymy zagadnienia związane z chwytem, postawą, zasadami celowania, rodzajami amunicji i broni. Po naszym szkoleniu łatwiej będzie odpowiedzieć sobie na pytanie:

co będzie jeżeli wejdę w posiadanie broni ?

Strzelanie z broni własnej lub wypożyczonej.

Strzelnice możesz odwiedzić z własną bronią lub dobrać coś dla siebie na miejscu z dostępnego arsenału.  Jeśli twoja przygoda strzelecka dopiero się rozpoczyna, obsługa na miejscu doradzi, od czego zacząć i pomoże bezpiecznie bawić się przez cały dzień.

 

Imprezy zorganizowane

Wizyta na strzelnicy to nie tylko współzawodnictwo i walka o wyniki sportowe. Razem z nami możesz zorganizować urodziny, kawalerskie, panieńskie lub po prostu spotkanie z przyjaciółmi. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i pozytywne emocje.

 

Strzelać każdy może!

Do skorzystania ze strzelnicy wystarczy dowód tożsamości.  Strzelać mogą też osoby niepełnoletnie, wystarczy, że odwiedzą nas z opiekunem. Każdym zajmiemy się z maksymalną uwagą i poświęcimy tyle czasu, ile będzie trzeba bez żadnych limitów. 

Vouchery

Pare godzin na strzelnicy to świetny prezent na urodziny, imieniny, kawalerskie czy inną okazje. Na taką okoliczność przygtowaliśmy vouchery upominkowe. Wystarczy ustalić jak bardzo wystrzałowy ma być taki prezent a my zajmiemy się resztą.

Zakwaterowanie 

Zakwaterowanie dla mniejszych i większych grup w super standardzie i pięknych okolicznościach przyrody w Agroturystyce Trzcinowy Zakątek pozwala zaplanować pobyt nie tylko na strzelnicy, do której jest 2 km, ale również skorzystać z innych atrakcji takich jak jazda konna, kajaki czy wycieczki rowerowe.

 

Imprezy zorganizowane

Wizyta na strzelnicy to nie tylko współzawodnictwo i walka o wyniki sportowe. Razem z nami możesz zorganizować urodziny, kawalerskie, panieńskie lub poprostu spotkanie z przyjaciółmi. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i pozytywne emocje.

Strzelać każdy może!

Do skorzystania ze strzelnicy wystarczy dowód tożsamości.  Strzelać mogą też osoby niepełnoletnie, wystarczy, że odwiedzą nas z opiekunem. Każdym zajmiemy się z maksymalną uwagą i poświęcimy tyle czasu ile będzie trzeba bez żadnych limitów.  

Strzelać każdy może!

Do skorzystania ze strzelnicy wystarczy dowód tożsamości.  Strzelać mogą też osoby niepełnoletnie, wystarczy, że odwiedzą nas z opiekunem. Każdym zajmiemy się z maksymalną uwagą i poświęcimy tyle czasu ile będzie trzeba bez żadnych limitów.